Курси з навчання управлінню яхти (IYT)

Yachting Travel спільно з парусною школою в Хорватії пропонує курси з навчання управлінню яхти, розроблені Міжнародною організацією навчання яхт (IYT). Сертифікати IYT приймаються у всьому світі і дозволяють вам керувати яхтою без шкіпера.

Отримання сертифікату IYT Bareboat Skipper автоматично дає вам право на отримання міжнародного сертифікату компетенції (ICC), ще одного надзвичайно важливого сертифікату для яхтингу.

IMG_9294_1
Наш двотижневий курс проводиться в Адріатичному морі, уздовж прекрасного узбережжя Далмації в Хорватії! Відправною точкою є Seget Donji, недалеко від прекрасного курортного міста Спліт.
Досліджуючи мальовниче узбережжя і насолоджуючись чудовою погодою Середземного моря, ви придбаєте теоретичні знання і практичні навички, необхідні для отримання вашого сертифікату.

Що входить у вартість?

– Місце в двомісній каюті на 2 тижні (доплата 50% за одномісну каюту)
– Трансфер на автобусі з / в аеропорт Спліт
– Інструкції та навчальні матеріали для курсів
– Повні резервуари води, електрики і газу
– Підвісний двигун для гумового човна і паливо
– Збори за швартування
– Постільна білизна та рушники
– Спорядження для підводного плавання
– Фінальна прибирання яхти
– Wi-Fi інтернет на борту
– Сертифікат IYT (тип ID-карти)

Вартість курсу
від 1950€

Доступні дати:
16/10 – 30/10/2021

Програма курсу

– Навчання починається в суботу. Учасники прибувають в Seget Donji в Trogir, знайомляться з яхтами і з іншими учасниками групи. Увечері можна прогулятися і купити сувеніри, повечеряти в ресторані або приготувати їжу на яхті. Це дає можливість відпочити від поїздки і пристосуватися до клімату.

– У неділю вранці знайомство з яхтою, на якій пройде навчання і відпочинок, і маршрутом на два тижні. Потім команда разом з інструктором відправляється в магазин за продуктами.

– По поверненню на яхту команда готова почати свою пригоду в Хорватії: протягом наступних двох тижнів інструктор буде проводити навчання.

– Перший день на яхті починається о 8 ранку, буде проводиться навчання маневрування на яхті. Паралельно проводиться теоретичне навчання і застосування навичок на практиці. У кожного учня є індивідуальний час, щоб відпрацювати кожне завдання і взяти на себе роль шкіпера, розподіляючи завдання і накази, керуючи командою. Увечері прибуття в порт або гавань.

– Щодня заняття повторюються протягом двох тижнів, але кожен день з новою інформацією та новими місцями для вивчення.

– Через два тижні, після успішного завершення курсу, учасники отримують ліцензію Bareboat Skipper, і відкривають всі можливості для парусного спорту і відпочинку на яхті!

Відповіді на запитання

1-й платіж: 50% від загальної вартості підлягає до сплати протягом 5 робочих днів після вашого підтвердження.
2-й платіж: 50% від загальної вартості оплачується за 30 днів до початку курсу.

Всі сертифікати IYT мають термін придатності і повинні оновлюватися кожні п’ять років. Після завершення терміну Ви можете замовити новий сертифікат. Вартість продовження сертифікату в даний час складає 75 доларів США, включаючи доставку.
В даний час всі курси проводяться англійською мовою, включаючи морські терміни. Але по запиту можливий курс російською мовою.
  1. Засоби особистої гігієни
  2. Персональна аптечка і сонцезахисний крем
  3. Рукавички для водного спорту
  4. Неслизьке взуття зі світлою підошвою
  5. Куртка з капюшоном, флісовий жилет, легкі футболки, шорти
  6. Сонцезахисні окуляри
  7. Пляжне взуття
  8. Термобілизна
  9. Гідрокостюм

Після підтвердження реєстрації та оплати, ви можете отримати посібник до курсу по електронній пошті. Будь ласка, зв’яжіться з нами office@yachting-travel.com

Звичайно! Ми пропонуємо можливість бронювання всієї яхти тільки для вашої родини або друзів. В цьому випадку група буде закрита, і ніхто, крім вашої родини або друзів, не братиме участі в курсі. Мінімальна кількість людей для цього варіанту 3 людини. Вартість за запитом.

Залишилися питання?

Задайте їх нам і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин!